Про проведення святкових заходів з нагоди свята Весни і Праці у м. Канів

Цікаве на цю тему:

від  16.04.2019 № 142-р  "Про проведення святкових заходів з  нагоди свята Весни і Праці  у м. Канів"

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», на виконання рішення Канівської міської ради від   24.01.2019   №  14-25 «Про затвердження в новій редакції Програми розвитку культури Канівської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2016-2020 роки» та з нагоди свята Весни і Праці:

1. Міському відділу культури (Труфанова О.Г.) організувати і провести святковий концерт за участі колективів міського Будинку культури з нагоди свята Весни і Праці 01.05.2019 о 18.00 на кіно-концертному майданчику ім. Ю. Іллєнка (набережна р.Дніпро).
  2. КП «Місто» (Шайдаров Д.О.) провести необхідні роботи з впорядкування території біля кіно-концертному майданчику ім. Ю. Іллєнка (набережна р.Дніпро) до 01.05.2019.
  3. Начальнику Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управлінняв в Черкаській області Лугіну Ю.В. забезпечити охорону громадського порядку під час проведення масових заходів на набережній р. Дніпро.
  4. Працівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради, задіяним в організації та проведенні заходів з нагоди свята Весни і Праці 01.05.2019, вважати 1 травня 2019 року робочим днем та надати їм додатковий день відпочинку згідно з додатком.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Матінову Н.А. та міський відділ культури.

Міський  голова                 Ренькас І. О.

Труфанова

33044

Працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради,

задіяні в організації та проведенні заходів з нагоди свята Весни і Праці 01.05.2019