Про відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці з дня виводу військ з території Афганістану

Цікаве на цю тему:

Від  08.02.2019 № 44-р

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.12. 2018 № 999-р „Про вшанування учасників бойових дій на території інших держав“,  рішення Канівської міської ради від 24.12.2015 № 1-40 «Про міську Програму розвитку культури м. Канева на 2016 – 2020 рр.» ,клопотання Канівської спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) від 06.02.2019 №339/01-01-04:

1. Затвердити план заходів щодо відзначення 30-ої річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій на території інших держав у м. Каневі згідно з додатком 1.

2. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення у місті заходів щодо відзначення 30-ої річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан згідно з додатком 2.

3. Начальнику відділу освіти Голді Н.А, рекомендувати директорам: Канівського коледжу культури і мистецтв (Тихомир В.П.), Державного навчального      закладу «Канівське вище професійне училище» (Волощенко О.В.) залучити викладацький склад, учнівську та студентську молодь до участі в урочистостях та святковому концерті  02.2019 о 14.00 в міському будинку культури.

4. Начальнику відділу   організаційно - кадрової та   інформаційної роботи Ткаченку С.В.:

• звернутися до директора ТОВ «М+М» Маланчева Є.С. з клопотанням щодо перевезення учасників заходу 15.02.2019 об 11.00 від пл.Т.Г.Шевченка до с.Литвинець (алея Слави) та у зворотньому напрямку;

• інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради, установи, підприємства та громадськість міста про заходи щодо відзначення  30-ої річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій на території інших держав у м. Каневі та організувати висвітлення у засобах масової інформації проведення заходів.

1. Директору КП «Місто» Шайдарову Д.О. провести необхідні роботи з впорядкування території у сквері воїнів - інтернаціоналістів для проведення святкових заходів до 15.02.2019.

2. Начальнику відділу культури Труфановій О.Г. звернутися до Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління щодо охорони громадського порядку, Канівського райвідділу управління ДСНС України в Черкаській області та до Черкаського центру  екстреної медичної допомоги  щодо  забезпечення  чергування працівника медичної допомоги  під час проведення  заходів.

3. Начальнику Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління Лугіну Ю.В. забезпечити охорону громадського порядку та супровід учасників пішої ходи 15.02.2019 о 10.20  від пл. Соборної до пл.Т.Г.Шевченка ( пам’ятний знаку «Захисникам України»).

4. Відділу бухгалтерського обліку (Шишка В.А.) забезпечити оплату витрат на проведення заходів відповідно до поданих рахунків.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Матінову Н.А.

Міський голова                                                                               І.О.Ренькас

Труфанова

до розпорядження міського голови

від _____________ №_____

ПЛАН ЗАХОДІВ

1.Упорядкувати пам’ятний знак загиблим учасникам бойових дій на території інших держав у сквері воїнів - інтернаціоналістів біля клубу-музею «Ветеран».

Клуб-музей ветеранів

війни і праці (Балан В.О.),

КП «Місто» (Шайдаров  Д.О.)

до 15.02.2019

2.Провести у школах міста тематичні заходи, документальні фотовиставки з висвітлення подій війни у Афганістані.

Відділ освіти (Голда Н.А.),

Канівська спілка ветеранів  Афганістану

(воїнів-інтернаціоналістів) ( Сахно А.П.)

Лютий 2019

1. Виставка-спогад «Афганістан: біль душі і пам'ять серця»

Міська бібліотека ім. Т.Г.Шевченка

(Ладутько О.Л.)

15.02.2019

1. Організувати та провести мітинг, покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим учасникам бойових дій на території інших держав у сквері воїнів – інтернаціоналістів,пішу ходу від пл. Соборної до пам’ятного знаку «Захисникам України», урочистості та святковий концерт у міському будинку культури

Відділ культури  та структурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради,

Канівська спілка ветеранів  Афганістану

(воїнів-інтернаціоналістів) ( Сахно А.П.)

15.02. 2019

1. Організувати перевезення учасників заходів до Алеї пам’яті воїнів – афганців Черкащини у с.Литвинець та допомогти в організації поминального обіду.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Відділ бухгалтерського обліку

15.02.2019

Керуючий справами                                                            В.І.Святелик

до розпорядження міського голови

від _____________ №_____

Склад організаційного комітету

з підготовки та відзначення 30-ої річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій

на території інших держав у м. Каневі

Ренькас І.О.

міський голова, голова організаційного комітету

Матінова Н.А.

заступник міського голови, заступник голови організаційного комітету

Прудка К.Г.

спеціаліст відділу організаційно-кадрової  та інформаційної роботи  , секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету:

Балан В. О.

директор клубу-музею ветеранів війни і праці

Вашкевич В.О.            -           виконуючий обов’язки  директора міського

будинку культури

Голда Н.А.                     -           начальник відділу освіти

Лугін Ю.В.              -           начальник Канівського відділу Золотоніського

відділення  УМВС України в Черкаській області

Сахно А.П.

голова Канівської спілки ветеранів  Афганістану (воїнів- інтернаціоналістів) (за згодою).

Тихомир В.П.     -           директор Канівського коледжу культури

і мистецтв

Ткаченко С.В.   -           начальник відділу організаційно – кадрової та

інформаційної  роботи