Про відзначення 22-ї річниці Конституції України в м. Канів

Цікаве на цю тему:

Від 18.06.2018 № 240-р

Про відзначення 22-ї річниці Конституції України в м. Канів

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 28.03.2018 №91 «Про відзначення 22-ї річниці Конституції України», рішення Канівської міської ради від 24.12.2015 № 1-40 «Про міську Програму розвитку культури міста Канева на 2016-2020 роки»:
  1. Провести в м. Канів 28 червня 2018 року святкові заходи з нагоди Дня Конституції України.

2. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення в місті заходів з нагоди Дня Конституції України згідно з додатком 1.

3. Затвердити загальноміські заходи з відзначення Дня Конституції України згідно з додатком 2.

4. Директору КП «Місто» Шайдарову Д.О. забезпечити проведення благоустрою міста та створення належних санітарних умов в місці проведення заходів (пам’ятний знак В.Чорноволу, площа Т.Г.Шевченка) та після їх завершення, а також прикрашення міста державною символікою.

5. Директору КП «КГХВО» Вавілкіну О.С. організувати розміщення тематичної соціальної реклами щодо відзначення 22-ї річниці Конституції України в м. Канів.

6. Начальнику управління економічного розвитку Жорновій О.О. забезпечити роботу дитячих атракціонів та торгівельних точок 28.06.2018 на площі Т.Г.Шевченка та надати суб’єктам господарювання разові погодження на розміщення об’єктів торгівлі (без продажу алкоголю в скляній тарі та тютюнових виробів).

7. Начальнику відділу організаційно - кадрової та інформаційної роботи Ткаченку С.В. апарату міськвиконкому провести нагородження членів територіальної громади, звернутися  до Черкаського центру  екстреної медичної допомоги  щодо  забезпечення  чергування працівника медичної допомоги, Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління та до громадських формувань щодо забезпечення порядку в місті, охорони громадського порядку під час проведення  заходів, інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради, установи, підприємства та громадськість  міста щодо запланованих заходів та організувати їх висвітлення у засобах масової інформації.

8. Фінансовому управлінню виконавчого комітету (Карпушенко Г.Г.) профінансувати бухгалтерію міського відділу культури і туризму за рахунок коштів на проведення загальноміських заходів згідно з додатком 3.

9. Працівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради, задіяним в організації та проведенні заходів до Дня Конституції України в м. Каневі 28.06.2018, вважати 28 червня 2018 року робочим днем та надати їм додатковий день відпочинку згідно з додатком 4.

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Матінову Н.А.

Міський голова                                                                  І.О.Ренькас

Труфанова

до розпорядження міського голови
від _____________2018 №_______

ОРГКОМІТЕТ
з підготовки та проведення в місті заходів з нагоди
22-ї річниці Конституції України

Ренькас І.О.

міський голова, голова організаційного комітету

Матінова Н.А.

заступник міського голови, заступник голови організаційного комітету

Прудка К.Г.

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи, секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету:

Вавілкін О.С.

директор КП «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання»

Вашкевич В.І.

в.о.директора міського будинку культури

Гамалій Ю.А.

депутат Канівської міської ради (за згодою)

Жорнова О.О.

начальник управління економічного розвитку

Карпушенко Г. Г.

начальник фінансового управління

Святелик В.І.

виконуючий обов’язки керуючого справами

Труфанова О.Г.

начальник відділу культури

Ткаченко С.В.

начальник відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Ткаченко С.С.

секретар Канівської міської ради

Шайдаров Д.О.

директор КП «Місто»

Виконуючий обов’язки керуючого справами                                                            В.І.Святелик

до розпорядження  міського голови
від______________2018 №_______

проведення святкових заходів з нагоди відзначення
22-ї річниці Конституції України
26 червня 2018 року
11.00 - тематична викладка: «Конституція – оберіг нашої державності»
 Читальна зала міської бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка
28 червня 2018 року
09.00 – покладання квітів до пам'ятних знаків та пам'ятників видатним діячам українського державотворення - до могили Т.Г.Шевченка та пам’ятного знаку В.Чорноволу.
19.00 – урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Конституції Україниє.
                 По закінченню концерту святкова дискотека.
Площа Т.Г.Шевченка
30 червня 2018 року
Фестиваль українського кіно "Відкрита ніч", у ніч із 30 червня на 1 липня 2018 року з 21.00 до 4 ранку.
Кіно-концертний майданчик ім. Ю. Іллєнка
на набережній р.Дніпро

Виконуючий обов’язки керуючого справами                                                             В.І.Святелик