Про відзначення у 2017 році Дня Соборності України в м. Каневі

Цікаве на цю тему:

від 17.01.2017 №15
 Про відзначення у 2017 році Дня Соборності  України в м. Каневі

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  Указу Президента України від 13.11.2014 № 841 «Про відзначення Дня Соборності  України», на виконання      календарного    плану заходів щодо відзначення у 2017 році 100-річчя подій Української революції у м.Каневі:

1. Затвердити організаційний комітет з підготовки та проведення Дня Соборності України згідно з додатком 1.

2. Затвердити заходи щодо відзначення в м. Каневі 22.01.2017 Дня Соборності України згідно з додатком 2.

3. Начальнику Канівського МВ УМВС України в Черкаській області Ждану С.В. забезпечити охорону громадського порядку на час проведення мітингу на пл.Соборній та на греблі Канівської ГЕС.

4. Директору КП «Місто» (Шайдаров Д.О.) провести благоустрій міста та створити належні санітарні умови в місцях проведення заходів та після їх завершення/

5. Вважати неділю, 22 січня 2017 року робочим днем для водія служби у справах дітей Петренка М.П. та працівників структурних підрозділів виконавчого комітету відповідно до списку, та надати інший день відпочинку.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Матінову Н.А.

Міський голова                                                                                І.О.Ренькас

до розпорядження міського голови

від 17.01.2017 №15

ОРГКОМІТЕТ

по організації та  відзначенню у 2017 році

Дня Соборності України в м. Каневі

Ренькас І.О.
міський голова, голова організаційного комітету

Матінова Н.А.
заступник міського голови, заступник голови організаційного комітету

Прудка К.Г.

спеціаліст відділу організаційно-кадрової  та інформаційної роботи  виконавчого комітету Канівської міської ради, секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету:

Вавілкін О.С.

директор КП «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання»
Голда Н.А.
 начальник відділу освіти

Савченко А.Ю.

начальник управління економіки
Святелик В.І.
 В.о. керуючого справами
Ждан С.В.
начальник Канівського МВ УМВС у Черкаській  області
Скрипка С.О.
 директор міського будинку культури
Труфанова О.Г.
 начальник відділу культури
Ткаченко С.В.
 начальник відділу організаційно – кадрової  та інформаційної роботи
 Шайдаров Д.О.
  директор КП «Місто»

В.о.керуючого справами                                               В.І.Святелик

до розпорядження  міського голови

від_17.01.2017  №15

ПЛАН ЗАХОДІВ

щодо відзначення у 2017 році

Дня Соборності України в м. Каневі

1. Організувати урочисте покладання квітів до могили Т.Г.Шевченка, пам’ятних знаків Героям України О.Гірнику та В.Чорноволу, Героям Небесної Сотні.
Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи,
відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету
22 січня 2017 року з 9.30
  1. Провести за участю представників органу місцевого самоврядування, громадських та релігійних організацій міста мітинг на площі Соборній.
Відділ культури,
                                         22 січня 2017 року о 10.30
  1. Запропонувати релігійним організаціям міста провести з нагоди Дня Соборності України молебні за єдність України.
Міськвиконком
                                        22 січня 2017 року
  1. Організувати «ланцюг єднання» через греблю Канівської ГЕС.
Міськвиконком, МПО ВО «Свобода», громадські організації
22 січня 2017 року о 12.00

1. Організувати встановлення 22 січня на будинках і спорудах державних підприємств, установ і організацій, інших об’єктах міста Державного Прапора України.
Міськвиконком, КП «Місто»
                                       22 січня 2017 року

1. Організувати у закладах освіти та культури тематичні культурно-мистецькі заходи: конференції, лекцій , виставки  про підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західно -Української  Народної Республіки.
Відділ освіти,
 Відділ культури,
                                        Січень 2017 року

7. Організувати висвітлення у засобах масової інформації заходів з відзначення Дня Соборності України, історичних подій та історичних постатей тієї доби.

Спеціаліст відділу організаційно-кадрової та
 інформаційної роботи
виконавчого комітету
Січень 2017 року

8.Стуктурним підрозділам виконавчого комітету інформувати спеціаліста відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи  виконавчого комітету Канівської міської ради про виконання плану заходів з підготовки та відзначення в місті Дня Соборності України до 23.01.2017.

В.о.керуючого  справами                                                            В.І.Святелик