Про продовження проведення І позачергового засідання ХIV сесії та скликання І чергового засідання ХVІ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання

Цікаве на цю тему:

Від  02.01.2024 №01-р

Про продовження проведення

І позачергового засідання ХIV сесії

та скликання І чергового засідання ХVІ сесії

Канівської міської ради VIІІ скликання

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Канівської міської ради VІІІ скликання,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ

1. Продовжити проведення І позачергового засідання ХIV сесії Канівської міської ради VІІІ скликання 15 січня 2024 року о 09:00 годині в приміщенні міського будинку культури  за адресою: вул. О.Кошового,1,  м. Канів, на якому поновити розгляд порядку денного, затвердженого 04.07.2023.

2. Скликати І чергове засідання ХVІ сесії Канівської міської ради VІІІ скликання 15 січня 2024 року о 09:30 годині в приміщенні міського будинку культури за адресою: вул. О.Кошового, 1,  м. Канів. На розгляд сесії внести наступний порядок денний:

• Про затвердження міської цільової Програми «Підтримки збройних сил України на 2024-2025 роки».

• Про затвердження звіту про виконання бюджету Канівської міської територіальної громади за 2022 рік (2355400000).

• Про бюджет Канівської міської територіальної громади на 2024 рік(2355400000).

• Про утворення старостинських округів Канівської міської територіальної громади.

• Про затвердження структури і загальної чисельності штатів виконавчих органів Канівської міської ради.

• Про погодження інвестиційної Програми Канівського комунального підприємства теплових мереж на 2023 рік.

• Земельні питання.

• Різне.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                                        Ігор РЕНЬКАС

Яценко 33796