Про проведення заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Канівській міській територіальній громаді 14 грудня 2023 р.

Цікаве на цю тему:

Від 30.11.2023  № 520-р

Про проведення заходів до

Дня вшанування учасників

ліквідації наслідків аварії на

Чорнобильській АЕС у Канівській

міській територіальній громаді

14 грудня 2023 р.

Відповідно до ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” , на виконання Указу Президента України від 10.11.2006  № 945/2006 "Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС", Закону України від 24.02.2022 № 64 “Про правовий режим воєнного стану ”, Указу Президента України від 24.02.2022 № 682022 “Про утворення військових адміністрацій ”, листа Черкаської військової адміністрації від 30.06.2022 № 01-681956“Щодо проведення заходів ” :

ЗОБОВ’ЯЗУЮ :

1. Заступника міського голови Жівотову Т.П. організувати заходи щодо вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Канівській міській територіальній громаді.

2. Начальника відділу культури Труфанову О.Г. організувати та провести мітинг, молебень та покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Чорнобилю 14.12.2023 р. о 9.00.

3. Начальника відділу освіти Голду Н. А. організувати та провести у навчальних закладах міста та населених пунктах міської територіальної громади виховні години, уроки-зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 14.12.2023 р.

4. Директора КП «Місто» Шайдарова Д.О. створити належні санітарні умови біля пам’ятного знаку Героям Чорнобилю до 13.12.2023 р.

5. Заступника міського голови Москаленко Г.М.,  старостів  Чупилку І. В., Матвієнко                    Н. Г., Птуху Л. І., Корнієнко Т. В., Берегову В. А. організувати молебні та покладання квітів до меморіальних знаків  у сільських населених пунктах 14.12.2023 р.

6. Начальника фінансового  управління Карпушенко Г.Г.профінансувати відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Канівської міської ради для оплати витрат на проведення заходу.

7. Головного спеціаліста відділу інформації та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Канівської міської ради Пудовку А.С. інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету, установи, підприємства та громадськість про заплановані заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Канівській міській територіальній громаді, організувати їх висвітлення у засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників міського голови Жівотову Т.П. та Москаленко Г.М.

Міський голова                                                                            Ігор РЕНЬКАС

Анатолій Пилипенко

3-18-53