Про заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій у Канівській міській територіальній громаді 25.11.2023

Цікаве на цю тему:

Від 14.11.2023    №475

Про заходи щодо вшанування пам’яті

жертв Голодоморів та політичних репресій

у Канівській міській територіальній громаді 25.11.2023

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні,  Закону України «Про правовий режим воєнного стану, Указу Президента України від 24. 02. 2022  № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, Указу Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», листа Черкаської військової адміністрації від 30.06.2022  № 01-38/1956 «Щодо проведення заходів» :

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Заступника міського голови Москаленко Г. М. організувати заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій у Канівській міській територіальній громаді.

2. Начальника відділу культури Труфанову О.Г організувати молебні та покладання пшеничних колосків до пам’ятних знаків жертв Голодоморів та політичних репресій 25.11.2023:

• 10.00 – цвинтар в районі вул. Монастирок;

• 16.00 – міський цвинтар по вул. Київська.

1. Начальника відділу освіти Голду Н. А. організувати участь учнів загальноосвітніх шкіл міста у заходах щодо вшанування пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій у Канівській міській територіальній громаді 25.11.2023.

2. Начальника відділу освіти Голду Н. А. , в.о. директора Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Канівської міської ради Черкаської області Чорну В.І.  організувати молебень та покладання пшеничних колосків до пам’ятного знаку жертв Голодоморів та політичних репресій 24.11.2023 о 13.30 біля цвинтаря в мікрорайоні Костянець.

3. Директора КП «Місто» Шайдарова Д.О. провести благоустрій міста та створити належні санітарні умови біля пам’ятних знаків жертв Голодоморів та політичних репресій  на цвинтарях в мікрорайоні Костянець до 24.11.23 та  в районі вул. Монастирок, по вул. Київській до 25.11.2023.

4. Заступника міського голови Москаленко Г.М.,  старостів  Чупилку І. В., Матвієнко Н. Г., Птуху Л. І., Корнієнко Т. В., Берегову В. А. організувати молебні та покладання пшеничних колосків до меморіальних знаків жертвам Голодоморів на сільських цвинтарях 25.11.2023.

5. Директора КП «Яблунівське» Коваленко О. Г. провести благоустрій та створити належні санітарні умови біля меморіальних знаків жертвам Голодоморів на сільських цвинтарях до 25.11.2023.

6. Начальника відділу поліції № 1 Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області Лугіна Ю. В.  забезпечити охорону громадського порядку під час заходів  біля пам’ятних знаків жертв Голодоморів та політичних репресій :

24.11.2023:

• 13.30 - біля цвинтаря в мікрорайоні Костянець;

25.11.2023

• 10.00 – цвинтар в районі вул. Монастирок;

• 16.00 – міський цвинтар по вул. Київська.

1. Начальника служби у справах дітей Костенко Н. Г. 25.11.2023:

• забезпечити транспорт для перевезення учасників заходу о 09.30 від Будинку Рад до цвинтаря в районі вул. Монастирок та у зворотному напрямку по закінченню заходу та о 15.30 від Будинку Рад до міського цвинтаря по вул. Київська та у зворотному напрямку по закінченню заходу;

• відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Канівської міської ради 25.03.2023 забезпечити транспорт служби у справах дітей паливно-мастильними матеріалами;

• водію служби у справах дітей Овчаренку О. Г. вважати 25.11.2023 робочим днем.

1. Головного спеціаліста відділу інформації та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Канівської міської ради Пудовку А.С. інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету, установи, підприємства та громадськість про заплановані заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій, організувати їх висвітлення у засобах масової інформації.

2. Працівникам задіяним у проведенні заходів 25.11.2023 надати додатковий день відпочинку згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників міського голови Жівотову Т. П.

Міський голова                                                                            Ігор РЕНЬКАС

Труфанова

до розпорядження міського голови

від______________2023 №_______