Про відзначення у 2023 році Дня Гідності та Свободи у Канівській міській територіальній громаді

Цікаве на цю тему:

Від  14.11.2023  № 475-р

Про відзначення  у 2023 році

Дня Гідності та Свободи

у Канівській міській територіальній громаді

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні,  Закону України «Про правовий режим воєнного стану, Указу Президента України від 24. 02. 2022  № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, Указу Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», листа Черкаської військової адміністрації від 30.06.2022  № 01-38/1956 «Щодо проведення заходів» :

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Заступника міського голови Москаленко Г. М. організувати покладання квітів до пам’ятного знаку Героям  Небесної Сотні 21.11.2023 о 9.00 до Дня Гідності і Свободи у м. Канів.

2. Начальника відділу культури Труфанову О.Г. організувати та провести мітинг до Дня Гідності і Свободи у м. Канів біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні 21.11.2023 о 9.00.

3. Директора КП «Місто» Шайдарова Д.О. провести благоустрій міста та створити належні санітарні умови біля пам’ятного знаку Героям  Небесної Сотні до 21.11.2023.

4. Головного спеціаліста відділу інформації та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Канівської міської ради Пудовку А.С. інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету, установи, підприємства та громадськість про заплановані заходи до Дня Гідності і Свободи у м. Канів, організувати їх висвітлення у засобах масової інформації.

5. Начальника відділу поліції № 1 Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області Лугіна Ю. В.  забезпечити охорону громадського порядку під час мітингу до Дня Гідності і Свободи у м. Канів біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні 21.11.2023 з 9.00 до 10.00.

6. Начальника фінансового  управління Карпушенко Г.Г. профінансувати відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Канівської міської ради для оплати витрат квіткової продукції.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Москаленко Г. М.

Міський голова                                                                            Ігор РЕНЬКАС

Труфанова