Про організацію та проведення благодійного концерту у с. Хмільна Канівської міської територіальної громади15.10.2023

Цікаве на цю тему:

Від 06.10.2023№407

Про організацію та проведення

благодійного концерту

у с. ХмільнаКанівської міської

територіальної громади15.10.2023

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні,  Закону України «Про правовий режим воєнного стану, Указу Президента України від 24. 02. 2022  № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, Указу Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», листа Черкаської військової адміністрації від 30.06.2022  № 01-38/1956 «Щодо проведення заходів»:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити організаційний комітет з підготовки та проведення благодійного концерту 15.10.2023 о 13.00у селі Хмільна Канівськоїміськоїтериторіальної громади, згідно з додатком 1.

2. Начальника відділу культури Труфанову О. Г., старосту Птуху Л.І. організувати та провести благодійний концерт 15.10.2023 о 13.00 у селі Хмільна Канівської міської територіальної громади.

3. Заступника міського голови Жівотову Т. П., старостівЧупилку І. В., Матвієнко Н. Г., Птуху Л. І., Корнієнко Т. В., Берегову В. А.забезпечити організацію та прийняти участь ублагодійному концерті 15.10.2023 о 13.00 у селі Хмільна Канівської міської територіальної громади.

4. Заступника міського голови Жівотову Т.П.:

• звернутися до перевізника з клопотанням щодо забезпечення транспорту для перевезення учасників творчих колективів міського будинку культури (34 особи) 15.10.2023 до села Хмільна та у зворотньому напрямку по закінченню благодійного концерту. Транспорт подати 15.10.2023 об 11.00 до міського будинку культури;

• організувати перевезення жителів громади до Хмільнянського ліцею (с. Хмільна) на благодійний концерт 15.10.2023. Початок заходу о 13.00.

1. Директора КП «Яблунівське» Коваленко О. Г.  створити належні санітарні умови біля Хмільнянського ліцею (с. Хмільна) до 15.10.2023.

2. Начальника відділу поліції № 1 Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області Лугіна Ю. В.  забезпечитиохорону громадського порядку під часпроведення благодійного концерту 15.10.2023 з 12.30 до 15.00біля Хмільнянського ліцею  у селі Хмільна Канівської міської територіальної громади.

3. Головного спеціаліста відділу інформації та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Канівської міської ради Пудовкі А.Сінформувати громадськість щодо проведенняблагодійного концерту 15.10.2023 о 13.00 у селі Хмільна Канівської міської територіальної громадита організувати їх висвітлення у засобах масової інформації.

4. Працівникам, задіяним у проведенні благодійного концерту 15.10.2023 у селі Хмільна Канівської міської територіальної громадинадати додатковий день відпочинку згідно з додатком 2.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Москаленко Г.М.

Міський голова                                                                   Ігор РЕНЬКАС

Труфанова

до розпорядження міського голови

від______________2023№_______