-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2019-03-29

Канів до проведення чергових президентських виборів готовий

🕔29 березня 2019, 14:41 Питання підготовки виборчих дільниць та окружної комісії до проведення чергових виборів Президента України порушилося на апаратній нараді Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних підприємств міста у п’ятницю, 29 березня ц.р.
Читати

Виконком отримав дозвіл на виготовлення технічної документації під скейт-парк

🕔29 березня 2019, 12:16 В ході чергового засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 28 березня ц.р., депутати надали дозвіл виконавчому комітету Канівської міської ради на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земель земельної ділянки під скейт-парк.
Читати

Близько 8 км мереж зовнішнього освітлення Яблунева передано на баланс КП «Місто»

🕔29 березня 2019, 09:18 Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 28 березня ц.р.