Близько 8 км мереж зовнішнього освітлення Яблунева передано на баланс КП «Місто»

Цікаве на цю тему:

Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 28 березня ц.р.

Напередодні було проведено інвентаризацію мереж зовнішнього освітлення с.Яблунів. В ході перевірки встановлено наявність: чотирьох підстанцій – ТП-306, ТП-57, ТП-319, ТП-415; 176 опор та 52 ліхтарі. Загальна протяжність мереж зовнішнього освітлення с.Яблунів складає 7925 кілометрів.

Депутатський корпус затвердив результати проведення інвентаризації мереж зовнішнього освітлення с.Яблунів та надав згоду на їх безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Канів як об’єктів благоустрою. З метою їх подальшого утримання та технічного обслуговування мережі зовнішнього освітлення Яблунева передано на баланс Канівському  КП «Місто».

Нагадаємо, у листопаді минулого року було ухвалено рішення про добровільне приєднання Яблунівської територіальної громади Канівського району до Канівської міської територіальної громади Черкаської області та створено Канівську об’єднану міську територіальну громаду.