Оголошення про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Виконавчий комітет Канівської міської ради Черкаської області (далі - Канівської міськради) повідомляє про початок визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документів державного планування (далі - ДДП) «План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Канева до 2030 року», «Програма охорони навколишнього природного середовища Канівської міської територіальної громади на 2021-2027 роки» та «Програма розвитку житлово – комунального господарства Канівської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП -  Канівська міськрада.

Дата початку процедури громадського обговорення  16 вересня 2021 р.  Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку,  з 16/09/2021 р по 01/10/2021р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Орган, від якого можна отримати інформацію про проект ДДП та екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування  - Канівська міська рада.

Із Заявами можливо ознайомитися на офіційному сайті Канівської міськради - http://kaniv-rada.gov.ua/ у розділі «Новини», а також у приміщенні Виконавчого комітету Канівської міськради за адресою: 19000 Черкаська область, місто Канів, вул. Олега Кошового 3, тел. (04736)32251, mvkkaniv@ukr.net.
  Орган, до якого подаються зауваження - Виконавчий комітет Канівської міськради  Черкаської області за адресою: 19000 Черкаська область, місто Канів, вул. Олега Кошового 3, тел. (04736)32251,  [email protected].

Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 16/09/2021 р по 01/10/2021 р

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації - https://ck-oda.gov.ua/upravlinnya-ekologiyi-ta-prirodnix-resursiv/  та виконавчий комітет Канівської міськради.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Вкладення: Заява_програма охорони_Канів

Вкладення: Заява_програма розвитку_Канів