Майже 140 тисяч гривень було витрачено на охорону водних ресурсів в Каневі за 2020 рік

Про це йдеться у звіті начальника відділу екології муніципального контролю Олександра Бренюка.

Відтак, силами підприємства «Інтербуд» було проведено поточний ремонт лотка зливової каналізації на проїжджій частині по вулиці Успенській та надано послуги по запобіганню надзвичайної ситуації пов’язаної з розвитком небезпечних геологічних процесів в наслідок дії поверхневих вод на зруйноване дорожнє покриття похилої ділянки вулиці Вишневої на загальну суму 73 тис. 878 грн.

Протягом звітного періоду силами комунального підприємства «Місто» були проведені роботи по очищенню водовідвідних каналів по вулиці Шевченка, довжиною 650 м. Завдяки товариству з обмеженою відповідальністю «Канівтехбуд» було недопущено повну руйнацію схилу гори з вулиці Канівської в сторону вулиці Чупилки.

Слід зазначити, що звіт «Про хід виконання екологічної Програми охорони навколишнього природного середовища міста Канева на період до 2020 року» за 2020 рік було обговорено та взято до відома депутатами в ході засідання сесії Канівської міської ради 29 червня ц.р.