-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2021-04-26

Увага! Найближчим часом на Черкащині очікуються пориви вітру та сильні заморозки

🕔26 квітня 2021, 15:56 Попередження про стихійні метеорологічні явища І та ІІ рівня небезпечності по Черкаській області та м. Черкаси надійшли від обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Канівська театральна студія "Фенікс" підготувала відеозвернення, присвячене Чорнобильській трагедії

🕔26 квітня 2021, 15:29
Читати

Канівська громада на шляху до втілення інновацій у освіті

🕔26 квітня 2021, 14:14 У четвер, 22 квітня ц.р., у приміщенні Черкаської гімназії № 9 ім. О.М Луценка відбувся захід на тему «Нові можливості нової школи». Участь у ньому взяли директори 29 навчальних закладів освіти, що є учасниками обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» та керівництво громад. Нашу громаду представляли заступник міського голови Тетяна Жівотова та директор Канівської загальноосвітньої школи № 4 Ірина Верба.
Читати

Спільними зусиллями до чистої громади: у Каневі прибирали пустир поблизу центра міста

🕔26 квітня 2021, 12:42 У суботу, 24 квітня ц.р., у рамках серії «суботників», які були розпочаті ще на початку місяця за закликом міського голови Ігоря Ренькаса та з нагоди щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» канівці продовжили благоустрій територій міста.

З початку 2021 року на Канівщині виявлено 12 вибухонебезпечних предметів

🕔26 квітня 2021, 09:12 Саме на весняний період кількість виявлених громадянами застарілих снарядів значно зростає, оскільки люди впорядковують територію своїх домогосподарств та активно проводять земляні роботи.

Сьогодні - Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу

🕔26 квітня 2021, 08:21