-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2021-04-16

У Каневі завершуються роботи з термомодернізації навчальних закладів

🕔16 квітня 2021, 15:40 Про це поінформувала начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова під час апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста.
Читати

Цими вихідними на Черкащині очікуються заморозки

🕔16 квітня 2021, 14:53 Попередження про стихійні метеорологічні явища ІІ рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

У селі Лука місцеві жителі розчистили затор на річці Рось

🕔16 квітня 2021, 14:50 На цьому тижні розпочались суботники з прибирання територій у селах Межиріч, Лука та Бабичі, інформує староста Іван Чупилка.

У 2 навчальних закладах Канева 2 класи пішли на самоізоляцію через коронавірус

🕔16 квітня 2021, 12:49 Про це повідомила представникам структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста начальник відділу освіти Надія Голда в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, яка  відбулася у п’ятницю, 16 квітня ц.р.
Читати

Зміни в організації виплати і доставки пенсії та грошової допомоги

🕔16 квітня 2021, 11:43 Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову №277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».
Читати

COVID-19: ще 1 летальний випадок зафіксовано у Канівській лікарні та 18 осіб потрапило на самоізоляцію

🕔16 квітня 2021, 09:33 Інформацію про це повідомили керівники лікувальних закладів Віра Шапошник  та Наталія Горьова в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста, яка відбулася у п’ятницю, 16 квітня ц.р.