У Каневі завершуються роботи з термомодернізації навчальних закладів

Про це поінформувала начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова під час апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста.

- Усі роботи практично завершені. Залишилося лише облаштувати систему вентиляції у школі №6, - зазначила О.Жорнова.

Відтак, у Каневі вперше було повністю утеплено приміщення спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов та дитсадка «Теремок» з проведенням необхідного комплексу робіт: замінено вікна та двері, утеплено фасади та покрівлі, змонтовано системи опалення та інше.

Нагадаємо, контракт на роботи із термомодернізації, що здійснювався в рамках проєкту «Підвищення енергетичної ефективності у місті Канів» за підтримки Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) було підписано ще в травні 2020 року.  Канівська міська рада здійснила зовнішнє місцеве запозичення в розмірі 14,8 млн. грн. Це дало можливість залучити ще 200 тис. євро грантових коштів від НЕФКО для проведення робіт з термомодернізації.