Шукаємо міського координатора м. Канів у освітній проект Відкривай Україну

Освітній проект #Відкривай_Україну 2016-2017” шукає #міських#кураторів в #Черкаській області а саме в:
#Ватутіне
#Городище
#Жашків
#Звенигородка
#Золотоноша
#Камянка
#Канів
#Корсунь_Шевченківський
#Сміла
#Тальне
#Умань
#Христинівка
#Шпола
“Відкривай Україну” організовує Фундація Соціальних Інновацій “З країни в Україну” та реалізовується за підтримки Міністерства освіти і науки України, в партнерстві з #KMBS#IWonder, Про.Світ, Smart Me,#Microsoft_Україна, ВМГО "ФРІ", НСОУ #ПЛАСТ, Українська миротворча школа, СвітОсвіт, Благодійний #Фонд_Богдана_Гаврилишина, Академія української преси, Intel, Global Ukrainians та інші.
Функціональні обов’язки:
emoji-127822 комунікація із міськими відділами освіти;
emoji-127822 організація та проведення презентацій проекту спільно із обласним координатором в місті;
emoji-127822 організація медіа-висвітлення проекту та анонсування основних його моментів;
emoji-127822 комунікація із місцевою владою та бізнесом.
Аби долучитися до величезної команди “Відкривай Україну”, заповнюй форму у відповідності до своєї області та вибору лише міст із списку по області:
Запрошуємо до співпраці!!!
Реєстрація відбувається за лінком: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdle9OnOL5xAequItalwT3mLod100OkPh8YqSeZZAAcMpgEcA/viewform