COVID-19: ще 1 летальний випадок зафіксовано у Канівській лікарні та 18 осіб потрапило на самоізоляцію

Цікаве на цю тему:

Інформацію про це повідомили керівники лікувальних закладів Віра Шапошник  та Наталія Горьова в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста, яка відбулася у п’ятницю, 16 квітня ц.р.

За словами Віри Шапошник станом на сьогодні на лікуванні в інфекційному відділенні Канівської багатопрофільної лікарні перебуває 75 осіб, з них – 72 особи з підтвердженим діагнозом «коронавірусна хвороба», 2 особи - з підозрою та 1 особа - з негативним тестом на COVID-19.

- За останню добу на стаціонарне лікування поступило 8 осіб. Також маємо  ще один летальний випадок – чоловік 72 роки, місцевий житель (мав супутні хвороби), - зазначила В.Шапошник.

Директор Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова додала, що станом на сьогодні на самоізоляцію потрапило ще 18 осіб: 10 міських жителів, 8 сільських. Загалом на самоізоляції перебуває до 300 осіб.