Активісти прибрали парк біля Бронепотяга та висадили 41 дерево

На території Канівської міської територіальної громади активно триває весняне прибирання.

У суботу, 10 квітня ц.р., на заклик Канівського міського голови відгукнулися мешканці мікрорайону Училище, активісти, підприємці, студенти і викладачі вищого професійного училища, а також працівники відділу комунального майна та КП «Місто», які прибрали парк біля Бронепотяга.

Спільними зусиллями небайдужі громадяни зібрали торішнє листя та сміття по всій території, вирізали кленовий самосад (чагарник), мертві дерева, побілили тротуар паркінгу. І найголовніше, в рамках глобального екологічного проекту Greening of the Planet «Мільйон дерев за добу», висадили 41 дерево по периметру парку. Дерева для проведення акції надало Канівське лісове господарство.