У Яблуневі провели акцію «За чисте довкілля»

З гаслом «За чисте довкілля» та весняним настроєм 8 квітня ц.р. у селі Яблунів проведено санітарний день з прибирання від сміття скверу та прилеглої території до сільського будинку культури, а також братської могили.

Взяли активну участь у організації тимчасових робіт працівники старостату села Яблунів, завідуюча фельдшерським пунктом Наталія Леунова, соціальний працівник Олена Слободянюк, комунальники – Іван та Андрій Гайдаї, тракторист КП «Яблунівське» - Іван Панченко, залучені особи з центру зайнятості – Інна Варламова, Наталія Оберемок, Людмила Туз і Сергій Пушенко, а також мешканці села Олександр Яценко, Артем Чередніченко та Максим Кахміров.

- Результати сьогоднішнього дня ще раз доводять, що спільна робота – запорука успіху у будь-яких починаннях, - наголошує староста села Валентина Берегова.