-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2020-09-14

Підроблені тести чи гроші за діагноз «COVID-19»? Ситуацію коментує головний лікар Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова

🕔14 вересня 2020, 17:04 У понеділок, 14 вересня ц.р., під стінами будинку рад зібралося близько 50 канівців з вимогами відновити роботу закладів та громадського транспорту, а також перевірити процес визначення захворюваності, оскільки, статистика, мовляв, недостовірна. Ситуацію, що склалася, коментує головний лікар Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова:
Читати

Три пари канівців узяли шлюб на День міста

🕔14 вересня 2020, 15:31 Цієї суботи, 12 вересня ц.р. Канів відзначив свою 942 річницю від заснування міста. У стінах Канівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану цього дня три пари канівців узаконили свої відносини.
Читати

У Каневі відбувся мітинг щодо запровадження посилених карантинних заходів

🕔14 вересня 2020, 15:19 Уранці понеділка, 14 вересня ц.р., під стінами будинку рад зібралося 50 канівців з транспарантами «Діти повинні навчатись, а батьки працювати!», «Ні» дистанційному навчанню!» тощо.
Читати

У вересні планується пероральна імунізація диких та бродячих тварин проти сказу повітряним методом

🕔14 вересня 2020, 11:12 Відповідно до наказу Держпродспоживслужби України від 21.08.2020 № 546 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2020 році» розпочнеться планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом (орієнтовно у вересні 2020 року, в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні).

Кількість випадків захворювання на коронавірус в Каневі сягає майже 150 осіб

🕔14 вересня 2020, 10:50 Оперативна інформація від начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколи Попенка щодо кількості нових хворих на коронавірус.
Читати

Канівська ЗОШ № 4 отримала в подарунок 2 проектора від делегації з міста-побратима Хелмно

🕔14 вересня 2020, 09:26 У п’ятницю, 11 вересня ц.р, за участю заступника Канівського міського голови Наталії Матінової, головного спеціаліста міського відділу освіти Наталії Внукової, директорки школи №4 Ірини Верби, а також учителя інформатики Сергія Шатило було вручено 2 проектори для кабінетів інформатики.