-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2020-03-26

Влада міста звернулася до швейних майстерень та волонтерів з пропозицією шити маски для громадян

🕔26 березня 2020, 14:27 Громадяни міста закликають місцеву владу вплинути на аптеки міста, а саме на наявність/ціни на маски та антисептики.
Читати

Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги закликає зв'язуватися з лікарями по телефону

🕔26 березня 2020, 11:42 Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги закликає за потреби зв’язуватися зі своїм лікарем по телефону, а вже разом з ним вирішувати необхідність та доцільність вашого візиту до поліклініки в умовах карантину.
Читати

Створено штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, викликаної загрозою поширення COVID-19

🕔26 березня 2020, 10:33 У ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, що відбулося 24 березня ц.р., було ухвалено рішення "Про розширення заходів щодо запобігання загрози поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Канівської ОТГ".
Читати

Година Землі цьогоріч 28 березня проходитиме у форматі "онлайн"

🕔26 березня 2020, 08:36 Година Землі (28 березня з 20.30 до 21.30), найбільша світова ініціатива на підтримку Планети, фізично відзначатиметься в цьому році по домівках.Наша увага - на збереженні життів - власного та близьких. І це найприродніша риса кожної живої істоти на Планеті.
Читати

Як не стати жертвою вибухонебезпечної знахідки

🕔26 березня 2020, 08:28 Минуло багато десятків років від тоді, як закінчилася Друга світова війна, але із регулярністю вона нагадує про себе небезпечними знахідками. Заіржавілі артилерійські снаряди, міни та авіабомби, що не розірвалися тоді, знаходять своїх жертв у сьогоденні.