Цікаве на цю тему:

Громадяни міста закликають місцеву владу вплинути на аптеки міста, а саме на наявність/ціни на маски та антисептики.

На сьогодні державне регулювання цін на ліки запроваджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення». Варто відмітити, що ціни на медичні маски та антисептики не регулюються. Тож міська влада не може впливати на їх ціноутворення, але закликає торговельні організації не спекулювати на їх вартості.

Працівниками управління економічного розвитку проведено моніторинг аптечних закладів на наявність масок, дезінфікуючих засобів та ціни на них. Так, на сьогодні маски в продажу лише в одній аптеці за ціною 39 грн.

Влада міста звернулася до швейних майстерень та волонтерів з пропозицією шити маски для громадян. Наразі вирішується питання з тканиною.