Зариблення Дніпра: понад 3 тонни риби випустили у річку поблизу Канева

Операція «зариблення» проходила у середу, 16 жовтня ц.р., за ініціативи канівських підприємств, що займаються промисловим виловом риби, зокрема, ФОП Рогов, ТОВ «Інвест ІК», ФОП Танана та інші.

У результаті близько 40 тисяч особин білого і строкатого товстолоба, загальною масою у понад 3 тонни риби, було випущено в Канівське водосховище. Мальків привезли з Богуслава Київської області.

- Такі заходи поводимо щороку, - розповідає підприємець Леонід Рогов.

Окрім бажаного трофею для рибалок такий вид риб сприяє поліпшенню якості води в Дніпрі. Харчуються товстолоби водоростями, то ж стануть природними чистильниками річки.

Це перша партія риб. Найближчим часом планується ще одна – вже для Кременчуцького водосховища. Випуск відбудеться в районі Тарасової гори поблизу Канева.