-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2019-05-07

Канівцям презентують проект щодо впровадження сталих енергоефективних рішень

🕔7 травня 2019, 10:22 У п’ятницю, 10 травня ц.р., у залі засідань виконавчого комітету Канівської міської ради відбудеться презентація проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) та Фонду Енергоефективності: нові можливості для фінансування термореновації житлового фонду.
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

🕔7 травня 2019, 09:50 Рішення Канівської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Канева (в межах і за межами населених пунктів міста Канева та с. Яблунів)»
Читати

10 травня ц.р. відбудеться засідання виконавчого комітету Канівської міської ради

🕔7 травня 2019, 09:09 У п’ятницю, 10 травня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання.

11 травня відзначається Міжнародний день мігруючих птахів

🕔7 травня 2019, 08:59 Друга суббота травня та жовтня є днями, у які відзначають Міжнародний день мігруючих птахів.