Стоп-амброзія: близько 20 тис. грн. витрачено на спеціальні препарати для боротьби з карантинними рослинами

20 вересня ц.р. в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради депутати заслухали інформацію про хід виконання рішення міської ради від 30.11.2017 №9-45 «Про міську Програму боротьби з карантинними рослинами у місті Каневі на 2018-2022 роки» за І півріччя 2018 року.

Так, протягом звітного періоду відділом екології та муніципального контролю проводився збір та накопичення матеріалів для подальшої розробки карти вогнищ розповсюдження наявних карантинних рослин із визначенням їх площ. При проведенні огляду території із спеціалістами комунальних підприємств встановлено: КП «Місто» та КП «Міськзеленбуд» обслуговують 343800 м2  на яких виявлено 80% карантинних рослин; КП «ЖЕК» обслуговує 145770 м2 на яких виявлено 5% карантинних рослин.

З метою боротьби з амброзією комунальним підприємством «Місто» проводилась ліквідація карантинних рослин шляхом викопування площею 7000 м2 на суму 5000 грн. по вул. 206 дивізії, та викошуванням площі, закріпленої за підприємством.

Також придбано хімічних препаратів для знищення карантинних рослин та було придбано 100 літрів хімічного препарату «Стоп-Амброзія» на загальну суму 3000 грн., що дало змогу провести знищення амброзії на 4000 м2.

На сьогодні за рахунок підприємства придбано 1000 літрів хімічної речовини «Стоп-Амброзія» на суму 15000 грн., що дасть змогу знищити карантинні рослині на обробленій площі 40000 м2.

Комунальним підприємством «ЖЕК» проводилась ліквідація карантинних рослин на своїй загальній площі шляхом викошування прибудинкових територій.