З 14 по 17 вересня ц.р. у Каневі проходитимуть Дні сталої енергії

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
із проведення Днів сталої енергії

14 вересня 2017 року

Відкриття Днів сталої енергії. Комплекс «Авто-ріка». Круглий стіл: Місцеві ініціативи для Сталої України. Проект «Канів-Косів: співпраця задля збалансованого розвитку громад» - можливості для канівчан та канівської влади.

Екскурсія «Сонячна електростанція ФОП Коляда О.М. – піонер Сонячної енергетики Канівщини», «Королівська криниця – об’єкт громадського бюджету Канева-2016».

Центр культури та мистецтв Ріти Лаврентьєвої, вистава дитячого театру «Фенікс» - «Бережливість - наше щастя».

15 вересня 2017 року

Круглий стіл: «Заповідні території – основа сталого розвитку Канівщини. Час для прийняття рішень» - конференц-зала Шевченківського національного заповідника.

Екскурсія на Михайлову гору: садиба М.Максимовича, дуб Шевченка (с.Прохорівка, Канівський район), до Канівського природного заповідника та оглядова екскурсія правобережною Канівщиною з відвідуванням «Країни Мамонтландія» проекту «Побачити село наново» (с.Межиріч, Канівський р-н)

16 вересня 2017 року День Канева

Участь у святкуванні Дня Канева. Проведення Велопробігу «За велодоріжку «Тарасів шлях». Виставка «Нова енергія». Відкриття МАФу - «Лавка із сонячною батареєю та зарядними пристроями» (вул. О.Кошового, 2, м.Канів)

17 вересня 2017 року

Проведення екологічної Акції із прибирання озера у Бучаку. Презентація ініціативи «Село-музей Бучак», а також проекту сучасної енергозберігаючої української хати – с.Бучак, Канівський р-н.

Впродовж вересня 2017 року в Каневі продовжується акція, оголошена під час проведення весняних Днів cталої енергії - «Канів без небезпечних відходів» та проводяться тематичні уроки «Я за збереження енергії».

Реєстраційна форма учасників Днів сталої енергії у м.Канів

Контакти: ГО «Фонд розвитку «Шевченків край», [email protected], https://www.facebook.com/shevchenkivkray/  тел. 0673762406

ЗАПРОШУЄМО  ДО  УЧАСТІ !