-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-09-15

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»: у Каневі долучилися до еко-ініціативи

🕔15 вересня 2023, 14:55 Вже стало доброю традицією у третю суботу вересня проводити заходи до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», участь у якому бере вже понад 190 країн Світу. Цього року Всесвітній день прибирання  відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».
Читати

У Каневі випускникам, які склали НМТ-2023 на 200 балів, виплатять по 3000 гривень

🕔15 вересня 2023, 12:59 Відповідну інформацію повідомила заступник міського голови Тетяна Жівотова у ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста 15 вересня  ц.р.
Читати

Канівських надзвичайників вітали з професійним святом

🕔15 вересня 2023, 11:31 Щороку 17  вересня своє професійне свято – День рятівника, відзначають справжні Герої сьогодення, які щоденно здійснюють подвиги в реальному житті. Рятувальники – це люди з великим серцем, які без вагань ідуть на зустріч небезпеці, рятують життя та готові у будь-яку мить простягнути руку допомоги.