У Каневі випускникам, які склали НМТ-2023 на 200 балів, виплатять по 3000 гривень

Відповідну інформацію повідомила заступник міського голови Тетяна Жівотова у ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста 15 вересня  ц.р.

– Ми віднайшли можливість фінансово заохотити діток, які склали НМТ на 200 балів та виплатити їм по 3000  гривень, – поінформувала присутніх Тетяна Жівотова.

Нагадаємо, цьогоріч п’ять випускників закладів освіти Канівської міської територіальної громади склали НМТ з різних предметів на 200 балів. Так, двоє учнів ЗОШ №4 – Дар'я Чередніченко та Олександр Бонь – отримали по 200 балів у блоці НМТ з математики. Учень ЗОШ №3  Євгеній Сурмач також здобув 200 балів з математики. Випускники ЗОШ №1 Світлана Прудченко та Олександра Жирна отримали найвищий бал з двох предметів. Світлана здобула 200 балів з математики, а Олександра  – історії.