-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-04-12

"Гвардія наступу" поповнилася ще однією бригадою – харківською "Хартією"

🕔12 квітня 2023, 15:02 На сьогодні до штурмових бригад "Гвардії наступу" вже надійшли десятки тисяч анкет від добровольців, частину з них вже прийнято до бригад. Цю кількість ми не називаємо з міркувань безпеки. Але позитивна динаміка є і це тішить.

COVID-19: за минулу добу на Канівщині зафіксовано 3 нові випадки захворювання

🕔12 квітня 2023, 11:40 На самоізоляцію за минулу добу, 12 квітня ц.р., (дані за попередню добу) потрапило 3 дорослих міських жителів, повідомляє Канівський Центр первинної медико-санітарної допомоги.
Читати

Екскурсію для учнів шкіл провели Канівські надзвичайники

🕔12 квітня 2023, 10:41 Днями у Каневі рятувальники 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини провели цікавий захід для учнів ЗОШ №3, СпШ №6 та Ліплявського ліцею.
Читати

Спільними зусиллями до чистої громади: у Каневі активно триває весняне прибирання (ФОТО)

🕔12 квітня 2023, 10:06 З настанням тепла у Канівській міській територіальній громаді почалися традиційні весняні клопоти. Жителі міста, трудові колективи, підприємства, активісти активно долучаються до заходів з благоустрою. Навіть попри воєнний стан, місто та населені пункти громади й надалі мають бути охайними і затишними.
Читати

Сьогодні – День працівників ракетно-космічної галузі України та всесвітній день авіації і космонавтики

🕔12 квітня 2023, 08:18