-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-08-12

У нас є майбутнє: у Каневі дітлахи продовжують допомагати ЗСУ

🕔12 серпня 2022, 15:30 У Каневі діти продовжують допомагати Збройним Силам України. Естафету доброти перейняли брати Кучери Саша та Максим разом із друзями Настею та Андрієм. Вони за допомогою дорослих готували та продавали солодощі, щоб зібрати кошти для допомоги нашим захисникам, які зараз боронять рідний край на передових позиціях.
Читати

У Канівській громаді з наступного тижня стартує проект по стерилізації безпритульних собак

🕔12 серпня 2022, 14:16 З 15 по 26 серпня ц.р. на території Канівської міської територіальної громади стартує проект по стерилізації безпритульних собак, що реалізується Міжнародною благодійною організацією «Чотири лапи Україна» (м.Відень, Австрія).
Читати

До уваги внутрішньо переміщених осіб! Продовжено видачу продуктових наборів від World Central Kitchen

🕔12 серпня 2022, 12:42 За повідомленням міського центру соціальних служб, сьогодні (12 серпня) та у понеділок (15 серпня) буде продовжено видачу продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб від гуманітарно-продовольчого фонду World Central Kitchen.

На одній хвилі – сьогодні радіо «Магніт» святкує 4 роки в ефірі

🕔12 серпня 2022, 10:18
Читати

Сьогодні Україна разом з усім світом відзначає День молоді. Зі святом!

🕔12 серпня 2022, 08:53