До уваги внутрішньо переміщених осіб! Продовжено видачу продуктових наборів від World Central Kitchen

За повідомленням міського центру соціальних служб, сьогодні (12 серпня) та у понеділок (15 серпня) буде продовжено видачу продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб від гуманітарно-продовольчого фонду World Central Kitchen.

Тож, хто ще не отримав проднабори – чекаємо Вас сьогодні до 16:00 і в понеділок з 9:00 до 17:00 (обідня перерва з 13:00 до 14:00) в приміщенні Канівської міської ради (вул. Олега Кошового, 3, вхід із двору).

Наголошуємо, продуктові набори можуть отримати всі внутрішньо переміщені особи, які зареєструвалися на території Канівської міської територіальної громади. При собі обов’язково мати паспорт та довідки ВПО всіх членів сім’ї.