У Канівському територіальному центрі відзначили свято Великодня

Днями у відділенні денного перебування Канівського територіального центру соціального обслуговування відбулося свято Великодня.

Захід було організовано  для відвідувачів відділення та членів громадської організації «Канівська організація людей з інвалідністю «Відродження» (голова Наталія Капустян). Учасники свята демонстрували свої таланти в різних  номерах художньої самодіяльності. Також до терцентру завітав ієромонах Свято-Успенського  Собору Єпіфаній( Руденко), який виступив на святі із промовою.

Всі  присутні прониклися атмосферою великого свята.

Великдень  у своїй  першооснові – це святкування приходу весни, - інформує завідувач відділенням соціальної допомоги  вдома Лідія Литвин. - Свято воскресіння землі та природи. Символом свята являється писанка чи крашанка. Хтось відзначає його раніше, хтось пізніше, але головне усіх нас об’єднує віра, традиція, бажання бути добрішими і творити добро на цій землі.