-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-04-27

У Каневі продовжують весняне прибирання

🕔27 квітня 2022, 16:04 Чистота на вулицях, у парках та скверах Канівської міської територіальної громади завжди були справою не лише комунальних служб, але й самих жителів громади. Тож працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради знову долучилися до прибирання рідного міста.

З початку війни правоохоронці Черкащини відшукали та повернули батькам 36 дітей

🕔27 квітня 2022, 10:58 Як повідомляють в поліції Черкаської області, від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, поліцейським вдалося розшукати 36 зниклих дітей та повернули їх батькам.
Читати

Стало відомо, коли у школах Канівської громади завершиться навчальний рік

🕔27 квітня 2022, 08:58 Цього року у школах Канівської громади учні завершать навчання 9 червня. Про це повідомила головний спеціаліст відділу освіти Анна Канівець під час апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 22 квітня ц.р.