Стало відомо, коли у школах Канівської громади завершиться навчальний рік

Цього року у школах Канівської громади учні завершать навчання 9 червня. Про це повідомила головний спеціаліст відділу освіти Анна Канівець під час апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 22 квітня ц.р.

– Нині до навчання приєдналося 104 внутрішньо переміщені учні з інших населених пунктів, усі вони разом з школярами громади охоплені дистанційним навчанням. Також є ті, хто переїхали до Канівської громади, але дистанційно навчаються у свої рідних школах, – зазначила Анна Канівець.

Нагадаємо, з 14 березня ц.р. заклади загальної середньої освіти Канівської громади відновили навчання у дистанційному форматі.