-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-02-01

Добірка послуг від Мінцифри: земельні послуги на Гіді з державних послуг

🕔1 лютого 2022, 16:41 Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.
Читати

Ще дві школи Канівської громади йдуть на дистанційне навчання у найближчі два дні

🕔1 лютого 2022, 15:47 Відповідну інформацію повідомила начальник відділу освіти Надія Голда під час засідання міської комісії ТЕБ та НС, яке відбулося у вівторок, 1 лютого ц.р.
Читати

У Канівському ЦНАПі до 11 лютого ц.р. призупинено надання послуг, пов’язаних з реєстрацією нерухомості

🕔1 лютого 2022, 14:28 Центр  надання  адміністративних послуг виконавчого комітету Канівської міської ради повідомляє, що надання адміністративних послуг, пов’язаних з реєстрацією нерухомості, тимчасово призупинено до 11 лютого 2022 року. Детальну інформацію можна отримати за номером 3-17-78.

У Каневі планують реконструювати сквер пам’яті героїв Чорнобиля

🕔1 лютого 2022, 11:07 У п’ятницю, 28 січня ц.р., у кабінеті міського голови Ігоря Ренькаса відбулася зустріч із проектантами щодо реконструкції скверу з улаштуванням пам’ятного знаку на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС в місті Каневі.
Читати

Відсьогодні в Україні здорожчають пластикові пакети

🕔1 лютого 2022, 09:26 Рішення про подорожчання пластикових пакетів вступає в дію сьогодні, 1 лютого ц.р., повідомляють у Міністерстві економіки України.
Читати

COVID-19: за попередню добу на Канівщині виявлено 19 нових випадків захворювання

🕔1 лютого 2022, 09:16  Станом на вівторок, 1 лютого ц.р. (дані за минулу добу), на самоізоляцію потрапило 19 осіб. З них: міських жителів – 9, сільських жителів – 10 (с.с. Мартинівка – 5, Павлівка – 1, Яблунів – 1, Степанці –3), повідомляє Канівський Центр ПМСД.