-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-01-17

КП «Управління ВКГ» повідомляє про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

🕔17 січня 2022, 16:06 Повідомлення про намір КП “Управління ВКГ» коригування діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Читати

У Канівській Молодіжній раді обирали нову очільницю та звітували про роботу

🕔17 січня 2022, 15:04 На початку січня ц.р. відбулося чергове засідання Молодіжної ради. Серед питань порядку денного - обрання нового голови Молодіжної ради, звітування про виконану роботу за час повноважень, формування робочої групи щодо створення Молодіжного центру та інше.

Розпочато роботу по розробці нових Правил благоустрою для Канівської громади

🕔17 січня 2022, 12:34 Благоустрій території – питання, актуальне в усі часи. Всі ми воліємо перебувати в умовах, сприятливих для життєдіяльності людини. Та поряд із цим ми маємо усвідомлювати і твердо знати: стан територій, на яких ми проживаємо, господарюємо, проводимо своє дозвілля, залежить від кожного з нас, і це беззаперечна істина.

Де у Каневі на Водохреща відбудеться освячення води

🕔17 січня 2022, 11:07 Щорічно 19 січня відзначається велике церковне свято, присвячене Хрещенню Господньому. Цього дня люди згадують хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Свято Водохреща відоме своїми цікавими традиціями, головною з яких є купання в річці або озері з освяченою водою.