-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-11-11

Відзавтра Канівська громада у «червоній» зоні: проїзд у громадському транспорті лише з COVID-сертифікатом або тестом

🕔11 листопада 2021, 16:32 У четвер, 11 листопада ц.р., відбулося чергове засідання міської комісії ТЕБ та НС,  в ході якого члени комісії ухвалили рішення про посилення протиепідемічних заходів  на території Канівської міської територіальної громади.
Читати

Оголошення про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

🕔11 листопада 2021, 15:46 Виконавчий комітет Канівської міської ради Черкаської області повідомляє про початок визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу «Детальний план території площею 6,5 га в м. Канів, Лівобережна промислова зона на Лівому березі річки Дніпро для колективного садівництва».

Роботу КП «Авто-Ріка» депутати визнали незадовільною

🕔11 листопада 2021, 14:34 Депутати Канівської міської ради заслухали звіт директора КП «Авто-Ріка» Богдана Припіяла про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2020 рік у ході чергового засідання сесії, 2 листопада ц.р. та визнали роботу комунального підприємства незадовільною.
Читати

Депутати Канівської міської ради затвердили програму «Турбота» на найближчі 6 років

🕔11 листопада 2021, 11:55 Питання соціального захисту населення – один з пріоритетних напрямків роботи Канівської міської ради. У зв’язку з закінченням терміну дії попередньої програми «Турбота» на 2014˗2021 рік» та необхідністю удосконалення механізму соціального захисту пільгових категорій  населення, 2 листопада ц.р., на черговому засіданні сесії міської ради, депутати затвердили нову Комплексну програму соціальної підтримки окремих категорій громадян у період на 2022-2027 роки.
Читати

Питання утворення старостинських округів на території Канівської громади залишається відкритим

🕔11 листопада 2021, 10:54 Сьогодні, 11 листопада, відбулося позачергове засідання сесії Канівської міської ради. Одним із питань порядку денного – повторний розгляд проєкту рішення «Про утворення старостинських округів Канівської міської територіальної громади».

Сьогодні – Всесвітній день якості

🕔11 листопада 2021, 08:16