-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-08-25

Американське місто-побратим Сонома привітало Канів із Днем Незалежності України

🕔25 серпня 2023, 15:22 Американське місто-побратим Сонома привітало Канів із 32-ю річницею Незалежності України. Відповідний лист 24 серпня ц.р. надійшов на ім’я Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.
Читати

До Дня Державного прапора та Дня Незалежності у селах громади проводили творчі майстер-класи для дітей

🕔25 серпня 2023, 12:07 Два найбільших державних свята – День Державного прапора та День Незалежності України у сільських закладах культури Канівської міської територіальної громади відзначили проведенням численних творчих майстер-класів. Відповідну інформацію повідомила начальник міського відділу культури Оксана Труфанова під час традиційної апаратної наради у п’ятницю, 25 серпня ц.р.
Читати

«Власна справа»: поради, як скористатися перевагами програми

🕔25 серпня 2023, 10:03 В межах реалізації ініціативи «Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату»  експерти ГО «Електронна республіка» у співпраці з Державний центр зайнятості та за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розробили інфографіку з порадами, як успішно скористатися перевагами програми «Власна справа» у 2023 році.