-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-08-21

Обережно вибухонебезпечні предмети!

🕔21 серпня 2023, 15:17 Одним із видів вибухонебезпечних предметів є саморобний вибуховий пристрій (СВП), який вироблено кустарним методом. Він  складається з вибухової речовини й  ініціатора (детонатора).
Читати

25 років – як одна мить: Канівський міський центр соціальних служб відзначає ювілей

🕔21 серпня 2023, 11:54 21 серпня 1998 року розпочав свою діяльність Канівський міський центр соціальних служб для молоді. За цією сторінкою історії – 25 років щоденної кропіткої роботи усіх працівників, які в різні роки мали честь бути частиною команди Канівського міського центру соціальних служб та працюють і нині. Про те, як починав свою роботу міський центр соціальних служб, його трансформацію, виклики та здобутки розповіла незмінна очільниця установи Валентина Яворська, яка очолює центр від початку його створення.
Читати

На виконкомі заслухали звіт про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Канівської громади за перше півріччя 2023 року

🕔21 серпня 2023, 10:09 У середу, 16 серпня ц.р., на черговому засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Канівської міської територіальноїгромади на 2022-2024 роки за перше півріччя 2023 року».
Читати

21 серпня – Міжнародний день пам'яті та поминання жертв тероризму. Пам'ятаємо!

🕔21 серпня 2023, 09:02 Від тероризму у світі страждають усі держави – тією чи іншою мірою. Україна як ніхто за останні роки відчула на собі вплив російського терору – практично щодня у нас в країні відбуваються теракти, які забирають життя людей.