-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-08-17

Щодо подання заяв на висунення кандидатур від громадськості до персонального складу Комісії з розгляду питань надання компенсації за пошкоджені або знищені об’єкти нерухомого майна

🕔17 серпня 2023, 15:12 Інформаційне повідомлення про подання заяв про висунення кандидатур від громадськості до персонального складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України надійшло від відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.
Читати

Водоканал пояснив, чому з кранів канівців час від часу тече брудна вода

🕔17 серпня 2023, 14:37 Жителі Канева не вперше скаржаться в соціальних спільнотах на те, що час від часу з їхніх кранів тече брудна вода. Ситуацію, що склалася прокоментували на офіційній сторінці КП «Управління УВКГ».
Читати

Проєкт «СПІЛЬНОФОНД»: мешканців Канівської громади запрошують до участі у інформаційній зустрічі

🕔17 серпня 2023, 11:11 У вівторок, 22 серпня ц.р.,  мешканці Канівської міської територіальної громади можуть взяти участь в інформаційній зустрічі в межах Проєкту Партнерства «СпільноФонд», який націлений продемонструвати на практиці, що співпраця і спільне вирішення нагальних потреб громади може дати поштовх до розвитку територіальних громад і створити платформу для взаємодії та реалізації майбутніх проєктів.

Державні послуги у сфері сільського господарства — на Гіді

🕔17 серпня 2023, 09:10 Якщо ви вирощуєте картоплю на продаж і хочете отримати підтримку від держави або закупили сільськогосподарську техніку і претендуєте на компенсацію, переходьте на Гід з державних послуг. Знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Тож більше не доведеться витрачати час на пошук держустанов та годинами самотужки розбиратися.