-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-07-21

У Каневі відбувся другий діалог на тему культурного розмаїття

🕔21 липня 2023, 14:19 У понеділок, 17 липня ц.р., у Каневі пройшов другий діалог на тему «Культурне розмаїття: обговорення наявної культурної спадщини у громаді, способів її підтримки та збереження: роль ВПО». Загалом у заході взяли участь представники виконавчого комітету Канівської міської ради, культурологи, священик Сергій, місцеві активісти та внутрішньо переміщені особи.
Читати

«Кіно заради Перемоги» ПЕРЕНОСИТЬСЯ!

🕔21 липня 2023, 13:05 В суботу, 22 липня ц.р., мав відбутися Національний тур «Кіно заради Перемоги», але у Канівській  громаді біль і траур. У суботу громада попрощається з Героєм України.
Читати

Йому було лише 22: у Каневі попрощаються із захисником України Євгеном Калініченком

🕔21 липня 2023, 09:45 Страшна й безжальна звістка знову прийшла у Канівську міську територіальну громаду. Сьогодні війна забирає кращих і саме такою кривавою ціною дається наша майбутня перемога і наше відносно спокійне життя в тилу.