-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-07-13

У п’ятницю на Черкащині очікуються грози, шквали та град

🕔13 липня 2023, 15:50 Попередження про стихійні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

У Канівській громаді планується провести черговий діалог на тему культурного розмаїття

🕔13 липня 2023, 14:15 У понеділок, 17липняц.р. о 13:00 в укритті Канівського центру ПМСД (адреса: м. Канів, вул. Успенська, 15)  відбудеться діалогова зустріч на тему: «Культурне розмаїття: обговореннянаявної культурної спадщини у громаді,способів її підтримки та збереження: роль ВПО».
Читати

Виконком затвердив вісім нових адміністративних послуг

🕔13 липня 2023, 11:51 На засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 5 липня ц.р., було ухвалено рішення «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг». Ветерани та члени їхніх родин зможуть отримати нові послуги в ЦНАПах. Зокрема, це видача посвідчень та призначення грошової допомоги.
Читати

Послуги у сфері зайнятості на Гіді

🕔13 липня 2023, 09:53 Хочете отримати державну підтримку або допомогу в пошуку роботи? Шукайте, де отримати послуги, на Гіді з державних послуг, а не на мапах. На платформі розміщена покрокова інструкція, як отримати допомогу у зв’язку з безробіттям.
Читати

Виконком затвердив заходи щодо безпеки закладів освіти Канівської МТГ на 2023-2025 роки

🕔13 липня 2023, 08:33 На засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 5 липня ц.р., було ухвалене рішення «Про затвердження Заходів щодо безпеки закладів освіти Канівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки».