-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-06-09

У Канівській громаді відбувся перший захід в межах проєкту «Лабораторії творчого діалогу в громадах»

🕔9 червня 2023, 14:37 У середу, 7 червня ц.р., у Канівській громаді відбувся перший захід у межах проєкту «Лабораторії творчого діалогу в громадах» на тему «Перспективи благоустрою набережної р. Дніпро та Канівських ярів».

Нові тарифи на ритуальні послуги КП «Місто» затвердив виконком

🕔9 червня 2023, 11:22 Відповідне рішення було ухвалено у середу, 7 червня ц.р. в ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.
Читати

Які державні податкові послуги доступні на Гіді?

🕔9 червня 2023, 09:50 Кожен, хто живе чи працює в Україні, повинен сплачувати податки. Однак часто люди просто не знають, куди звернутися, щоб, наприклад, оформити картку платника податків чи підтвердити статус податкового резидента України.