-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-12-19

Виконком погодив проєкт бюджету Канівської міської територіальної громади на 2023 рік

🕔19 грудня 2022, 16:24 Проєкт головного бюджетного документа Канівської міської територіальної громади  на 2023 рік розглянули і погодили на засіданні виконавчого комітету у понеділок,  19 грудня ц.р. Затверджувати його будуть депутати міської ради на черговій сесії, яку заплановано провести  22 грудня ц.р.
Читати

Що потрібно знати і як підготуватися до умов припинення централізованого водопостачання

🕔19 грудня 2022, 15:42 В умовах припинення енергопостачання або його суттєвого обмеження можливе припинення централізованого водопостачання для населення. Тому кожен з нас повинен підготуватись, аби мати запас питної води. Що робити громадянам, якщо припинилася централізована подача води – радять фахівці відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради:
Читати

Майже 60 тисяч гривень на потреби ЗСУ: у Каневі вдруге провели благодійну лотерею

🕔19 грудня 2022, 11:18 У переддень святого Миколая, 18 грудня ц.р., канівці зустрілися у міському будинку культури для участі у благодійній лотереї, щоб зібрати кошти на потреби захисників з Канівської громади, які нині служать у лавах Збройних сил України.
Читати

19 грудня – День адвокатури. Вітаємо!

🕔19 грудня 2022, 08:37
Читати

Сьогодні в Україні відзначають День Святого Миколая. Зі святом!

🕔19 грудня 2022, 08:31 Попри війну у наші домівки завітало свято, яке лунає дитячим сміхом, сяє щасливими поглядами від наймолодших до найстарших. День святого Миколая Чудотворця – справжнє торжество добра й любові. Втім, виявляються вони не стільки подарунками, як нашою увагою та турботою до ближніх.