До уваги засновників (власників) та керівників юридичних осіб приватного права

Цікаве на цю тему:

На виконання доручення Черкаської обласної державної адміністрації, з метою уникнення рейдерських захоплень підприємств, зокрема, шляхом зміни відомостей про їх засновників та керівників на підставі підроблених документів, у разі надходження до державного реєстратора заяви про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (ЄДР), зокрема, про зміну керівника, засновника(ів), адреси, установчих документів державний реєстратор зобов’язаний невідкладно повідомити засобами телефонного зв’язку осіб, які, відповідно до наявних в ЄДР даних, є керівником або засновником даної юридичної особи.

З метою якісного та своєчасного виконання даного доручення, необхідно у найкоротший термін, до 01.09.2016, оновити відомості щодо контактних телефонів керівників та/або засновників юридичних осіб в органі державної реєстрації – реєстраційному відділі виконавчого комітету Канівської міської ради за адресою: вулиця Шевченка, 49 місто Канів.

Реєстраційний відділ міськвиконкому