Канівський «водоканал» отримав генератор від німецького міста-побратима Фірзена

Цікаве на цю тему:

Днями КП «Управління ВКГ» отримав ще один генератор від німецького міста-побратима Фірзена. Він допоможе забезпечувати водопостачання для окремих мікрорайонів міста у випадку аварійних ситуацій.

- Генератор потужністю 20 кВт у разу відсутності електроенергії, завдяки мобільним параметрам, дасть можливість забезпечити в аварійному режимі водопостачання віддалених мікрорайонів Костянець та Монастирок. Висловлюємо подяку нашим німецьким друзям за постійну підтримку та надання такого важливого нині обладнання, - каже директор КП «Управління ВКГ» Олексій Березовий.

Нагадаємо, ще раніше «водоканал» отримав від німецького міста-побратима течешукач Aqua M300, який полегшив роботу підприємства в частині ліквідації поривів на водопровідних мережах. Також у квітні цього року підприємство отримало генератор потужністю 120кВт, який було встановлено стаціонарно на одній з каналізаційних насосних станцій міста. Це дало змогу забезпечити стабільну роботу системи водовідведення.