-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-12-06

У найближчі два дні на Черкащині прогнозують мокрий сніг та ожеледицю

🕔6 грудня 2023, 15:57 У найближчі дні погода на Черкащині очікується несприятлива, інформують Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.
Читати

Двох канівців посмертно нагородили орденом «За мужність»

🕔6 грудня 2023, 14:45 У вівторок, 5 грудня ц.р., у Черкаській РВА відбулася церемонія вручення державних нагороди  героям, які отримали тяжкі  поранення на війні та членам родин загиблих захисників. Військовий комісар разом з головою Черкаської РВА Валерією Бандурко передали ордени «За мужність» III ступеня членам родин загиблих канівців – Євгенія Тригубенка та Олександра Стешенка.
Читати

Тариф на водовідведення та водопостачання у 2024 році зросте лише для бюджетних установ

🕔6 грудня 2023, 12:28 Рішення «Про встановлення економічно обґрунтованого розміру тарифу на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, що надаються КП «Управління ВКГ» ухвалили члени виконавчого комітету у ході останнього засідання, яке відбулося у середу,  6 грудня ц.р.
Читати

Сьогодні – День святого Миколая. Вітаємо!

🕔6 грудня 2023, 08:33
Читати

«ЗСУ – справжня фортеця незламності», – Ігор Ренькас привітав захисників і захисниць з Днем Збройних Сил

🕔6 грудня 2023, 08:15