Магазини "АТБ", "Стимул" та "Делікат" у Каневі здійснюватимуть доставку товарів

Цікаве на цю тему:

Нагадаємо, управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради звернулося до місцевих магазинів з пропозицією відкрити при їх торговельних закладах «Столи замовлень» з подальшою доставкою товарів безпосередньо до покупців, за їх домашньою адресою.

Відповідні дії вживаються з метою недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19.

На сьогодні три магазини Канева підтримали ініціативу та здійснюють доставку продовольчих товарів.

Так, супермаркет "АТБ" спільно з інтернет-магазином Rozetka та компанією Нова пошта доставляють набори товарів:

1. Продуктовий набір №4 – вартість 551 грн.

Склад набору: батон пшеничний, яйця курячі (пака або 10 шт.), молоко тривалого зберігання, консерви рибні (сардина), консерви м'ясні, олія, чай чорний, кондитерські вироби (вафлі або печиво), вода без газу 1,5 л, крупа (ячна або пшенична, 2 кг), цукор, сіль, макарони, картопля, морква, буряк, цибуля, яблука та пакет великий.

Замовити можна за посиланням:

1. Продуктовий набір № 1 – вартість 402 грн.

Склад набору: туалетний папір, мило туалетне (рідке або тверде екопак), серветки вологі або серветки, батон пшеничний, яйця курячі, молоко тривалого зберігання, консерви рибні (бичок або сардина), консерви м'ясні, олія, чай чорний 20-25 ф/пакетів, кондитерські вироби (вафлі або печиво), вода без газу 1.5 л, крупа (ячна або пшенична), макарони, цукор, сіль, картопля, морква, буряк, цибуля, яблука та пакет великий.

Замовити можна за посиланням:

Підтримав пропозицію і магазин «Стимул», який доставляє продукти за замовленням людям, віком від 70-ти років. Доставка здійснюється для районів «Костянець», «Магніт», «ВПУ». Заявки приймаються за тел: 096 344-63-72, 095 764 98 58.

Відкриває "Стіл замовлень" для жителів міста і магазин «Делікат». Довідки та замовлення за телефоном: 3-44-86, 097 871-33-70, 068 619-26-53.

- Дякуємо тим, хто відгукнувся, та запрошуємо керівників інших продуктових магазинів та супермаркетів організувати «Столи замовлень», - говорять в управлінні економічного розвитку.

Утім, варто знати, що в період вихідних і святкових на території Канівської ОТГ всі заклади торгівлі, окрім аптек та АЗС, не працюватимуть - з 20-ї год. 18 квітня ц.р. до 6-ї год. 21 квітня ц.р.