Канівці матимуть змогу придбати до Великодня вже освячені паски

Цікаве на цю тему:

Відповідну акцію запровадить місцевий супермаркет "Маркет", що знаходиться за адресою вул. 206-ї дивізії, 3.

Нагадаємо, у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) та з метою зберегти здоров’я громадян Канівський міський голова Ігор Ренькас і місцеві священники звернулися до населення з проханням утриматися від відвідування соборів на Великодні свята. Богослужіння на Великдень в церквах Канева проводитимуться, але без прихожан.

Утім, однією з головних традицій цього дня є відвідування собору для посвячення паски та Великоднього кошика. Аби канівці мали змогу відзначити свято, не порушуючи традицій та не наражаючи себе та інших на небезпеку, канівський магазин "Маркет" продаватиме паски, які будуть вже освячені.

- Днями до мене завітали представники "Маркету" і повідомили, що магазин реалізуватиме вже освячені паски. Для цього вони спеціально запросять священника, який освятить свіжоспечені паски, - повідомив міський голова Ігор Ренькас. - Я дуже дякую нашим підприємцям за таку ініціативу, адже свято Великодня та дотримання його традицій - одне з найважливіших для людей.

Придбати паски можна буде вже в четвер, по обіді. Всього планується близько 600 пасок.